Gotowanie na parze dla niemowląt i dzieciCzy możemy gotować na parze dla niemowlaka ?

dynia, marchewka, marchew, natka pietruszki, słodka papryka, papryka zielona, papryka żółta, parowar bambusowy, brokuł gotowany na parze, kalafior gotowany na parze, zupa dyniowa Oczywiście że tak nic temu nie stoi na przeszkodzie, jednak musimy trzymać się kilku zasad które nie zaszkodzą osobą dorosłym, jednak są niewskazane dla niemowlaka.

    Dział ten będzie w pełni poświęcony gotowaniu na parze dla niemowlaków i dzieci. Znajdziecie tutaj Państwo nie tylko przepisy ale także porady ułatwiające przygotowanie, wybór odpowiednich składników oraz kiedy i jakie posiłki podawać niemowlakom.

    Ważne w posiłkach gotowanych na parze dla niemowląt jest nie tylko skład ale skąd pochodzą produkty do przygotowania.

Posiłki przygotowane w domu a do tego gotowane na parze pozwolą nam nie tylko zaoszczędzić na domowym budżecie, na pewno będą smaczniejsze i zdrowsze. Nie mówimy że obiadki w słoiczkach są złe, jest to oczywiście dobry sposób na wypadki awaryjne jednak my polecamy własnoręczne przygotowanie obiadków dla naszych milusińskich.
Przepisy na parze dla niemowląt


5 - 6 mies., niemowle   6 - 7 mies., niemowle   7 - 8 mies., niemowlak   9 - 12 mies., niemowlakŻywienie niemowląt - PORADY
Jaki kupić parowar do gotowania na parze dla niemowlaka i dziecka ?
Pierwsze dania dla niemowlaka, kiedy podawać i z czego ?

Niepołomice 2011, Piotr Eliasz